ROVATOK

A Szerencsi Rendőrkapitányság hírei - 2012. 46. hét

A Szerencsi Rendőrkapitányságon eljárás indult ismeretlen tettes ellen, aki 2012. november 11-én 18 óra körüli időben Mezőzombor, Árpád útról eltulajdonított egy lezáratlan állapotban egy kerítésnek támasztott mountain bike típusú kerékpárt.

2012. november 12-én 16 óra 50 perckor egy szegi asszony bejelentést tett a Szerencsi Rendőrkapitányságra, miszerint a fia a lakásukban bántalmazta, ami már nem az első alkalom volt. A kiérkező rendőrök a férfit előállították a Tokaji Rendőrőrsre, majd hatóságunk vele szemben ideiglenes megelőző távoltartásról határozott.

Szabálysértési értékre elkövetett betöréses lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt a Tokaji Rendőrőrsön eljárás indult ismeretlen tettes ellen, aki   2012. november 14-én 12.00 óra és 12.15 közötti időben egy tarcali lakóház udvarán található színből eltulajdonított kb. 20 kg deszkát, illetve szőlő karót. A bevezetett rendőri intézkedés során elfogásra került egy helyi lakos, aki a cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható. Kihallgatása során a lopást elismerte.

2012. november 15-én 12 óra 30 perc körüli időben a 37-es számú fő úton Szerencs és Sárospatak között közlekedési baleset történt. A helyszínen megállapítást nyert, hogy egy férfi egy személygépkocsival és a hozzá kapcsolt utánfutóból álló jármű szerelvénnyel a főúton közlekedett, amikor a menetiránya szerinti jobb oldalról egy vadon élő állatot látott az úttest felé indulni. Azért, hogy az ütközést elkerülje, járművét balra kormányozta, ahol a menetiránya szerinti bal oldalon az úttesten kívüli területre hajtott és az oldalára borulva állt meg. A baleset során személyi sérülés nem történt, a vaddal nem ütközött.

Image

Médiapartnereink

Image

Tegyen virtuális túrát településünkön!

Image