Harmadik alkalommal invitált üzletember-találkozóra helyi és környékbeli vállalkozókat, intézményvezetőket a szerencsi Bocskai István Gimnázium 2008. áprilisában.
Dr. Gál András igazgató a gimnázium elmúlt évéről készített film levetítése után az elkülönített számlán nyilvántartott fejlesztési támogatások felhasználásáról tájékoztatta a meghívottakat.
Az intézményben a szükséges hálózat kiépítéssel új számítástechnikai tantermet alakítottak ki, valamint 44 asztali és 12 hordozható számítógépet szereztek be. A gimnázium korszerű színes multifunkciós fénymásoló berendezéssel, projektorokkal, nyomtatókkal, digitális fényképezőgéppel gazdagodott.
A megnövekedett tanulói létszám miatt statikailag meg kellett erősíteni az emeleti körfolyosókat, a könyvtár helyén pedig új tantermet építettek ki, melyet szakképző osztály számára alakítottak át.
Az országos szinten is rangos szerencsi Bocskai István Gimnáziumban folytatott eredményes oktató-nevelő munka jövőbeni fejlesztése érdekében az intézmény a továbbiakban is számít a versenyszféra fejlesztési, képzési támogatásaira.