• Decrease font size
Főoldal Hírek Sport Újabb kézis győzelem

Újabb kézis győzelem

Email Nyomtat PDF

KézilabdaA B-A-Z megyei I. osztályú női kézilabda bajnokságban az  SZVSE csapata hazai pályán fogadta a tavalyi győztest, az Alsózsolca KFC csapatát 2012. március 29-én.

A szerencsi lányok tökéletes rajtot vettek, hiszen az első 10 perc után már 7:2-re vezettek. A 20. percben azonban elvesztették két fontos játékosukat: a bal szélsőt és a kezdő kapust. Az ellenfélnek csak a 25. percben sikerült kiegyenlíteni és a félidőig fej-fej mellett haladtak a csapatok, 14:14-es eredménnyel zártak az első játékrész végén.

A második félidő kiegyenlített küzdelmet hozott a hazaik akadozó támadó és védekező játékának köszönhetően. A 10. perctől az alsózsolcaiak átvették a vezetést és a mérkőzés végig a kezükben tartották. De a szerencsi lányok nem adták fel, a 27. percre kiegyenlítettek és végül fordítani tudtak. A végeredmény: 27:26.

Kapusok: Fábián L., Kalina A., Czagány N.

Mezőnyjátékosok: Fábián J. 1, Katona K. 8 (3), Nácsa A. 5, Pocsai M. 1, Profáncsik O. 5 (2), Sohajda E. 5, Szabó R. 1, Tamás L., Tomkó E. 1

A cikkhez több hozzászólás nem lehetséges.